Łomaskie strony

Gazeta Łomaskie strony informacje na temat polityki urzędu i funkcjonowania lokalnych instytucji mają z reguły pozytywny wydźwięk, krytyczne lub alternatywne opinie pojawiają się tylko czasami. Przekazuje mieszkańcom i mieszkankom dużo informacji na temat działalności władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, zdecydowana większość artykułów dotyczących lokalnych władz i jakości lokalnych instytucji jest anonimowa, bez odpowiedzialności konkretnej osoby za treść, lokalni politycy są prezentowani w rozsąnej mierze i adekwatnie do kontekstu i lokalni politycy są prezentowani w rozsądnej mierze i adekwatnie do kontekstu.

Jakość gazet w miesiącach 12/2017 do 08/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 2.04%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 51.11%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 43.28 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 85 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Łomaskie strony: Sierpień 2018

Łomazy • Ocena gazety została opublikowana 04.10.2018

Wydanie Sierpień 2018, gazety Łomaskie strony prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Łomaskie strony: Czerwiec 2018

Łomazy • Ocena gazety została opublikowana 04.10.2018

Wydanie Czerwiec 2018, gazety Łomaskie strony prezentuje przede wszystkim pozytywny obraz polityki władz samorządowych, głosów polemicznych jest niewiele. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Łomaskie strony: Kwiecień 2018

Łomazy • Ocena gazety została opublikowana 04.10.2018

Wydanie Kwiecień 2018, gazety Łomaskie strony prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Łomaskie strony: Luty 2018

Łomazy • Ocena gazety została opublikowana 04.10.2018

Wydanie Luty 2018, gazety Łomaskie strony przekazuje zróżnicowane informacje na temat polityki władz samorządowych. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Łomaskie strony: Grudzień 2017

Łomazy • Ocena gazety została opublikowana 04.10.2018

Wydanie Grudzień 2017, gazety Łomaskie strony prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.