Nowe Echo Żychlina

Gazeta Nowe Echo Żychlina prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Na temat polityki władz i sukcesów lokalnych instytucji można w gazecie przeczytać niewiele, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, zdecydowana większość artykułów dotyczących lokalnych władz i jakości lokalnych instytucji jest anonimowa, bez odpowiedzialności konkretnej osoby za treść, jest celowo wykorzystywana do prezentacji lokalnych polityków i jest nadużywana do prezentacji lokalnych polityków.

Jakość gazet w miesiącach 09/2017 do 09/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 22.03%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 17.29 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 74 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Nowe Echo Żychlina: Wrzesień 2018

Żychlin • Ocena gazety została opublikowana 25.10.2018

Wydanie Wrzesień 2018, gazety Nowe Echo Żychlina prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Nowe Echo Żychlina: Czerwiec 2018

Żychlin • Ocena gazety została opublikowana 12.10.2018

Wydanie Czerwiec 2018, gazety Nowe Echo Żychlina prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Nowe Echo Żychlina: Marzec 2018

Żychlin • Ocena gazety została opublikowana 12.10.2018

Wydanie Marzec 2018, gazety Nowe Echo Żychlina prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Nowe Echo Żychlina: Grudzień 2017

Żychlin • Ocena gazety została opublikowana 12.10.2018

Wydanie Grudzień 2017, gazety Nowe Echo Żychlina prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Nowe Echo Żychlina: Wrzesień 2017

Żychlin • Ocena gazety została opublikowana 12.10.2018

Wydanie Wrzesień 2017, gazety Nowe Echo Żychlina prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.