Wieści znad Krzemionki

Gazeta Wieści znad Krzemionki prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Przekazuje mieszkańcom i mieszkankom dużo informacji na temat działalności władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, w przypadku części artykułów dotyczących polityki władz i jakości lokalnych instytucji nie ma podanego autora, lokalni politycy są prezentowani w rozsąnej mierze i adekwatnie do kontekstu i jest nadużywana do prezentacji lokalnych polityków.

Jakość gazet w miesiącach 06/2017 do 06/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 36.18%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 48.68 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 90 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Wieści znad Krzemionki: Czerwiec 2018

Czerniewice • Ocena gazety została opublikowana 02.10.2018

Wydanie Czerwiec 2018, gazety Wieści znad Krzemionki prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Wieści znad Krzemionki: Marzec 2018

Czerniewice • Ocena gazety została opublikowana 01.10.2018

Wydanie Marzec 2018, gazety Wieści znad Krzemionki prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Wieści znad Krzemionki: Grudzień 2017

Czerniewice • Ocena gazety została opublikowana 01.10.2018

Wydanie Grudzień 2017, gazety Wieści znad Krzemionki prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Wieści znad Krzemionki: Wrzesień 2017

Czerniewice • Ocena gazety została opublikowana 02.10.2018

Wydanie Wrzesień 2017, gazety Wieści znad Krzemionki prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Wieści znad Krzemionki: Czerwiec 2017

Czerniewice • Ocena gazety została opublikowana 02.10.2018

Wydanie Czerwiec 2017, gazety Wieści znad Krzemionki prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.