Gazeta Drezdenecka.pl

Gazeta Gazeta Drezdenecka.pl informacje na temat polityki urzędu i funkcjonowania lokalnych instytucji mają z reguły pozytywny wydźwięk, krytyczne lub alternatywne opinie pojawiają się tylko czasami. Przekazuje mieszkańcom i mieszkankom dużo informacji na temat działalności władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, jest niewiele artykułów lub nie ma ich wcale, których autor jest znany, lokalni politycy są prezentowani w rozsąnej mierze i adekwatnie do kontekstu i lokalni politycy są prezentowani w rozsądnej mierze i adekwatnie do kontekstu.

Jakość gazet w miesiącach 01/2018 do 06/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 5.97%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 66.78%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 40.47 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 112 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Gazeta Drezdenecka.pl: Czerwiec 2018

Drezdenko • Ocena gazety została opublikowana 26.09.2018

Wydanie Czerwiec 2018, gazety Gazeta Drezdenecka.pl prezentuje przede wszystkim pozytywny obraz polityki władz samorządowych, głosów polemicznych jest niewiele. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Gazeta Drezdenecka.pl: Maj 2018

Drezdenko • Ocena gazety została opublikowana 24.09.2018

Wydanie Maj 2018, gazety Gazeta Drezdenecka.pl przekazuje zróżnicowane informacje na temat polityki władz samorządowych. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Gazeta Drezdenecka.pl: Kwiecień 2018

Drezdenko • Ocena gazety została opublikowana 24.09.2018

Wydanie Kwiecień 2018, gazety Gazeta Drezdenecka.pl przekazuje zróżnicowane informacje na temat polityki władz samorządowych. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Gazeta Drezdenecka.pl: Marzec 2018

Drezdenko • Ocena gazety została opublikowana 24.09.2018

Wydanie Marzec 2018, gazety Gazeta Drezdenecka.pl przekazuje zróżnicowane informacje na temat polityki władz samorządowych. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Gazeta Drezdenecka.pl: Styczeń 2018

Drezdenko • Ocena gazety została opublikowana 24.09.2018

Wydanie Styczeń 2018, gazety Gazeta Drezdenecka.pl prezentuje przede wszystkim pozytywny obraz polityki władz samorządowych, głosów polemicznych jest niewiele. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.