Biuletyn Gminny. Gmina Drużbice

Gazeta Biuletyn Gminny. Gmina Drużbice prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Przekazuje mieszkańcom i mieszkankom dużo informacji na temat działalności władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, w przypadku części artykułów dotyczących polityki władz i jakości lokalnych instytucji nie ma podanego autora, lokalni politycy są prezentowani w rozsąnej mierze i adekwatnie do kontekstu i lokalni politycy są prezentowani w rozsądnej mierze i adekwatnie do kontekstu.

Jakość gazet w miesiącach 05/2017 do 08/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 40.08%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 53.67 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 62 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Biuletyn Gminny. Gmina Drużbice: Sierpień 2018

Drużbice • Ocena gazety została opublikowana 09.10.2018

Wydanie Sierpień 2018, gazety Biuletyn Gminny. Gmina Drużbice prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Biuletyn Gminny. Gmina Drużbice: Czerwiec 2018

Drużbice • Ocena gazety została opublikowana 09.10.2018

Wydanie Czerwiec 2018, gazety Biuletyn Gminny. Gmina Drużbice prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Biuletyn Gminny. Gmina Drużbice: Grudzień 2017

Drużbice • Ocena gazety została opublikowana 09.10.2018

Wydanie Grudzień 2017, gazety Biuletyn Gminny. Gmina Drużbice prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Biuletyn Gminny. Gmina Drużbice: Sierpień 2017

Drużbice • Ocena gazety została opublikowana 09.10.2018

Wydanie Sierpień 2017, gazety Biuletyn Gminny. Gmina Drużbice prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Biuletyn Gminny. Gmina Drużbice: Maj 2017

Drużbice • Ocena gazety została opublikowana 09.10.2018

Wydanie Maj 2017, gazety Biuletyn Gminny. Gmina Drużbice prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.