Samorządowy Portal Internetowy Gminy Gidle

Gazeta Samorządowy Portal Internetowy Gminy Gidle prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Przekazuje mieszkańcom i mieszkankom dużo informacji na temat działalności władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, zdecydowana większość artykułów dotyczących lokalnych władz i jakości lokalnych instytucji jest anonimowa, bez odpowiedzialności konkretnej osoby za treść, wzmianki o lokalnych politykach są rzadkie lub ich nie ma i lokalni politycy są prezentowani w rozsądnej mierze i adekwatnie do kontekstu.

Jakość gazet w miesiącach 02/2017 do 02/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 49.98%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 64.9 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 45 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Samorządowy Portal Internetowy Gminy Gidle: Luty 2018

Gidle • Ocena gazety została opublikowana 23.09.2018

Wydanie Luty 2018, gazety Samorządowy Portal Internetowy Gminy Gidle prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Samorządowy Portal Internetowy Gminy Gidle: Styczeń 2018

Gidle • Ocena gazety została opublikowana 07.10.2018

Wydanie Styczeń 2018, gazety Samorządowy Portal Internetowy Gminy Gidle prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Samorządowy Portal Internetowy Gminy Gidle: Grudzień 2017

Gidle • Ocena gazety została opublikowana 14.10.2018

Wydanie Grudzień 2017, gazety Samorządowy Portal Internetowy Gminy Gidle prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Samorządowy Portal Internetowy Gminy Gidle: Wrzesień 2017

Gidle • Ocena gazety została opublikowana 07.10.2018

Wydanie Wrzesień 2017, gazety Samorządowy Portal Internetowy Gminy Gidle prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Samorządowy Portal Internetowy Gminy Gidle: Luty 2017

Gidle • Ocena gazety została opublikowana 07.10.2018

Wydanie Luty 2017, gazety Samorządowy Portal Internetowy Gminy Gidle prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.