Gorzowskie Wiadomości Samorządowe

Gazeta Gorzowskie Wiadomości Samorządowe prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Przekazuje mieszkańcom i mieszkankom dużo informacji na temat działalności władz i lokalnych instytucji, informuje o przyszłych decyzjach tylko czasami, w przypadku części artykułów dotyczących polityki władz i jakości lokalnych instytucji nie ma podanego autora, wzmianki o lokalnych politykach są rzadkie lub ich nie ma i wzmianki o lokalnych politykach są rzadkie lub ich nie ma.

Jakość gazet w miesiącach 05/2018 do 09/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0.04%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 67.17%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 74.28 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 93 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Gorzowskie Wiadomości Samorządowe: Wrzesień 2018

Gorzów Wielkopolski • Ocena gazety została opublikowana 11.10.2018

Wydanie Wrzesień 2018, gazety Gorzowskie Wiadomości Samorządowe prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Gorzowskie Wiadomości Samorządowe: Sierpień 2018

Gorzów Wielkopolski • Ocena gazety została opublikowana 01.10.2018

Wydanie Sierpień 2018, gazety Gorzowskie Wiadomości Samorządowe prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Gorzowskie Wiadomości Samorządowe: Lipiec 2018

Gorzów Wielkopolski • Ocena gazety została opublikowana 02.10.2018

Wydanie Lipiec 2018, gazety Gorzowskie Wiadomości Samorządowe prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Gorzowskie Wiadomości Samorządowe: Czerwiec 2018

Gorzów Wielkopolski • Ocena gazety została opublikowana 02.10.2018

Wydanie Czerwiec 2018, gazety Gorzowskie Wiadomości Samorządowe prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Gorzowskie Wiadomości Samorządowe: Maj 2018

Gorzów Wielkopolski • Ocena gazety została opublikowana 02.10.2018

Wydanie Maj 2018, gazety Gorzowskie Wiadomości Samorządowe prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.