Gazeta Hrubieszowska

Gazeta Gazeta Hrubieszowska prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Przekazuje mieszkańcom i mieszkankom dużo informacji na temat działalności władz i lokalnych instytucji, informuje o przyszłych decyzjach tylko czasami, zdecydowana większość artykułów dotyczących lokalnych władz i jakości lokalnych instytucji jest anonimowa, bez odpowiedzialności konkretnej osoby za treść, jest celowo wykorzystywana do prezentacji lokalnych polityków i jest nadużywana do prezentacji lokalnych polityków.

Jakość gazet w miesiącach 06/2017 do 08/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 32.05%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 61.99 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 143 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Gazeta Hrubieszowska: Sierpień 2018

Hrubieszów • Ocena gazety została opublikowana 27.09.2018

Wydanie Sierpień 2018, gazety Gazeta Hrubieszowska prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Gazeta Hrubieszowska: Marzec 2018

Hrubieszów • Ocena gazety została opublikowana 26.09.2018

Wydanie Marzec 2018, gazety Gazeta Hrubieszowska prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Gazeta Hrubieszowska: Grudzień 2017

Hrubieszów • Ocena gazety została opublikowana 02.10.2018

Wydanie Grudzień 2017, gazety Gazeta Hrubieszowska prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Gazeta Hrubieszowska: Listopad 2017

Hrubieszów • Ocena gazety została opublikowana 01.10.2018

Wydanie Listopad 2017, gazety Gazeta Hrubieszowska prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Gazeta Hrubieszowska: Czerwiec 2017

Hrubieszów • Ocena gazety została opublikowana 27.09.2018

Wydanie Czerwiec 2017, gazety Gazeta Hrubieszowska prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.