Gazeta Samorządowa Gminy Jeżów

Gazeta Gazeta Samorządowa Gminy Jeżów prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Przekazuje mieszkańcom i mieszkankom dużo informacji na temat działalności władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, zdecydowana większość artykułów dotyczących lokalnych władz i jakości lokalnych instytucji jest anonimowa, bez odpowiedzialności konkretnej osoby za treść, jest celowo wykorzystywana do prezentacji lokalnych polityków i jest nadużywana do prezentacji lokalnych polityków.

Jakość gazet w miesiącach 03/2017 do 02/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 30.01%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 43.54 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 111 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Gazeta Samorządowa Gminy Jeżów: Luty 2018

Jeżów • Ocena gazety została opublikowana 12.10.2018

Wydanie Luty 2018, gazety Gazeta Samorządowa Gminy Jeżów prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Gazeta Samorządowa Gminy Jeżów: Grudzień 2017

Jeżów • Ocena gazety została opublikowana 11.10.2018

Wydanie Grudzień 2017, gazety Gazeta Samorządowa Gminy Jeżów prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Gazeta Samorządowa Gminy Jeżów: Wrzesień 2017

Jeżów • Ocena gazety została opublikowana 11.10.2018

Wydanie Wrzesień 2017, gazety Gazeta Samorządowa Gminy Jeżów prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Gazeta Samorządowa Gminy Jeżów: Maj 2017

Jeżów • Ocena gazety została opublikowana 11.10.2018

Wydanie Maj 2017, gazety Gazeta Samorządowa Gminy Jeżów prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Gazeta Samorządowa Gminy Jeżów: Marzec 2017

Jeżów • Ocena gazety została opublikowana 11.10.2018

Wydanie Marzec 2017, gazety Gazeta Samorządowa Gminy Jeżów prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.