Moja Gmina

Gazeta Moja Gmina prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Przekazuje mieszkańcom i mieszkankom dużo informacji na temat działalności władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, zdecydowana większość artykułów dotyczących lokalnych władz i jakości lokalnych instytucji jest anonimowa, bez odpowiedzialności konkretnej osoby za treść, jest celowo wykorzystywana do prezentacji lokalnych polityków i jest nadużywana do prezentacji lokalnych polityków.

Jakość gazet w miesiącach 02/2017 do 10/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0.18%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 17.86%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 56.9 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 221 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Moja Gmina: Październik 2018

Kietrz • Ocena gazety została opublikowana 23.10.2018

Wydanie Październik 2018, gazety Moja Gmina prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Moja Gmina: Marzec 2018

Kietrz • Ocena gazety została opublikowana 23.10.2018

Wydanie Marzec 2018, gazety Moja Gmina prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Moja Gmina: Grudzień 2017

Kietrz • Ocena gazety została opublikowana 23.10.2018

Wydanie Grudzień 2017, gazety Moja Gmina prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Moja Gmina: Wrzesień 2017

Kietrz • Ocena gazety została opublikowana 23.10.2018

Wydanie Wrzesień 2017, gazety Moja Gmina prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Moja Gmina: Luty 2017

Kietrz • Ocena gazety została opublikowana 23.10.2018

Wydanie Luty 2017, gazety Moja Gmina prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.