Aktualności Kożuchowskie

Gazeta Aktualności Kożuchowskie prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Przekazuje mieszkańcom i mieszkankom dużo informacji na temat działalności władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, w przypadku części artykułów dotyczących polityki władz i jakości lokalnych instytucji nie ma podanego autora, wzmianki o lokalnych politykach są rzadkie lub ich nie ma i lokalni politycy są prezentowani w rozsądnej mierze i adekwatnie do kontekstu.

Jakość gazet w miesiącach 06/2018 do 08/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0.04%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 39.41%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 46.42 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 21 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0.07 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Aktualności Kożuchowskie: Sierpień 2018, kolejność: 2

Kożuchów • Ocena gazety została opublikowana 24.09.2018

Wydanie Sierpień 2018, kolejność: 2, gazety Aktualności Kożuchowskie prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Aktualności Kożuchowskie: Sierpień 2018

Kożuchów • Ocena gazety została opublikowana 24.09.2018

Wydanie Sierpień 2018, gazety Aktualności Kożuchowskie prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Aktualności Kożuchowskie: Lipiec 2018, kolejność: 2

Kożuchów • Ocena gazety została opublikowana 24.09.2018

Wydanie Lipiec 2018, kolejność: 2, gazety Aktualności Kożuchowskie prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Aktualności Kożuchowskie: Lipiec 2018

Kożuchów • Ocena gazety została opublikowana 24.09.2018

Wydanie Lipiec 2018, gazety Aktualności Kożuchowskie prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Aktualności Kożuchowskie: Czerwiec 2018, kolejność: 2

Kożuchów • Ocena gazety została opublikowana 24.09.2018

Wydanie Czerwiec 2018, kolejność: 2, gazety Aktualności Kożuchowskie prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.