Samorządny Kostrzyn

Gazeta Samorządny Kostrzyn prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Przekazuje mieszkańcom i mieszkankom dużo informacji na temat działalności władz i lokalnych instytucji, informuje o przyszłych decyzjach tylko czasami, w przypadku części artykułów dotyczących polityki władz i jakości lokalnych instytucji nie ma podanego autora, jest celowo wykorzystywana do prezentacji lokalnych polityków i lokalni politycy są prezentowani w rozsądnej mierze i adekwatnie do kontekstu.

Jakość gazet w miesiącach 04/2018 do 08/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0.97%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 43.73%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 63.55 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 166 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Samorządny Kostrzyn: Sierpień 2018

Kostrzyn nad Odrą • Ocena gazety została opublikowana 21.09.2018

Wydanie Sierpień 2018, gazety Samorządny Kostrzyn prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Samorządny Kostrzyn: Lipiec 2018

Kostrzyn nad Odrą • Ocena gazety została opublikowana 10.09.2018

Wydanie Lipiec 2018, gazety Samorządny Kostrzyn prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Samorządny Kostrzyn: Czerwiec 2018

Kostrzyn nad Odrą • Ocena gazety została opublikowana 07.09.2018

Wydanie Czerwiec 2018, gazety Samorządny Kostrzyn prezentuje przede wszystkim pozytywny obraz polityki władz samorządowych, głosów polemicznych jest niewiele. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Samorządny Kostrzyn: Maj 2018

Kostrzyn nad Odrą • Ocena gazety została opublikowana 10.09.2018

Wydanie Maj 2018, gazety Samorządny Kostrzyn prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Samorządny Kostrzyn: Kwiecień 2018

Kostrzyn nad Odrą • Ocena gazety została opublikowana 10.09.2018

Wydanie Kwiecień 2018, gazety Samorządny Kostrzyn prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.