Informator Samorządowy MOST

Gazeta Informator Samorządowy MOST prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Przekazuje mieszkańcom i mieszkankom dużo informacji na temat działalności władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, zdecydowana większość artykułów dotyczących lokalnych władz i jakości lokalnych instytucji jest anonimowa, bez odpowiedzialności konkretnej osoby za treść, lokalni politycy są prezentowani w rozsąnej mierze i adekwatnie do kontekstu i lokalni politycy są prezentowani w rozsądnej mierze i adekwatnie do kontekstu.

Jakość gazet w miesiącach 06/2017 do 06/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 1.15%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 40.28%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 73.81 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 159 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 3.11 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Informator Samorządowy MOST: Czerwiec 2018

Krosno Odrzańskie • Ocena gazety została opublikowana 03.10.2018

Wydanie Czerwiec 2018, gazety Informator Samorządowy MOST prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Informator Samorządowy MOST: Marzec 2018

Krosno Odrzańskie • Ocena gazety została opublikowana 03.10.2018

Wydanie Marzec 2018, gazety Informator Samorządowy MOST prezentuje przede wszystkim pozytywny obraz polityki władz samorządowych, głosów polemicznych jest niewiele. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Informator Samorządowy MOST: Grudzień 2017

Krosno Odrzańskie • Ocena gazety została opublikowana 03.10.2018

Wydanie Grudzień 2017, gazety Informator Samorządowy MOST prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Informator Samorządowy MOST: Wrzesień 2017

Krosno Odrzańskie • Ocena gazety została opublikowana 03.10.2018

Wydanie Wrzesień 2017, gazety Informator Samorządowy MOST prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Informator Samorządowy MOST: Czerwiec 2017

Krosno Odrzańskie • Ocena gazety została opublikowana 03.10.2018

Wydanie Czerwiec 2017, gazety Informator Samorządowy MOST prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.