Wiadomości Leśnickie

Gazeta Wiadomości Leśnickie prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Przekazuje mieszkańcom i mieszkankom dużo informacji na temat działalności władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, zdecydowana większość artykułów dotyczących lokalnych władz i jakości lokalnych instytucji jest anonimowa, bez odpowiedzialności konkretnej osoby za treść, lokalni politycy są prezentowani w rozsąnej mierze i adekwatnie do kontekstu i wzmianki o lokalnych politykach są rzadkie lub ich nie ma.

Jakość gazet w miesiącach 12/2016 do 10/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 53.86%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 41.95 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 97 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Wiadomości Leśnickie: Październik 2018

Leśnica • Ocena gazety została opublikowana 02.09.2018

Wydanie Październik 2018, gazety Wiadomości Leśnickie prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Wiadomości Leśnickie: Lipiec 2018

Leśnica • Ocena gazety została opublikowana 23.09.2018

Wydanie Lipiec 2018, gazety Wiadomości Leśnickie prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Wiadomości Leśnickie: Grudzień 2017

Leśnica • Ocena gazety została opublikowana 02.09.2018

Wydanie Grudzień 2017, gazety Wiadomości Leśnickie prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Wiadomości Leśnickie: Lipiec 2017

Leśnica • Ocena gazety została opublikowana 14.10.2018

Wydanie Lipiec 2017, gazety Wiadomości Leśnickie prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Wiadomości Leśnickie: Grudzień 2016

Leśnica • Ocena gazety została opublikowana 14.10.2018

Wydanie Grudzień 2016, gazety Wiadomości Leśnickie prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.