Florian

Gazeta Florian prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Na temat polityki władz i sukcesów lokalnych instytucji można w gazecie przeczytać niewiele, informuje o przyszłych decyzjach tylko czasami, w przypadku części artykułów dotyczących polityki władz i jakości lokalnych instytucji nie ma podanego autora, lokalni politycy są prezentowani w rozsąnej mierze i adekwatnie do kontekstu i lokalni politycy są prezentowani w rozsądnej mierze i adekwatnie do kontekstu.

Jakość gazet w miesiącach 05/2018 do 09/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 52.11%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 17.57 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 7 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0.7 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Florian: Wrzesień 2018

Polska Cerekiew • Ocena gazety została opublikowana 26.10.2018

Wydanie Wrzesień 2018, gazety Florian prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Florian: Sierpień 2018

Polska Cerekiew • Ocena gazety została opublikowana 26.10.2018

Wydanie Sierpień 2018, gazety Florian prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Florian: Lipiec 2018

Polska Cerekiew • Ocena gazety została opublikowana 26.10.2018

Wydanie Lipiec 2018, gazety Florian prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Florian: Czerwiec 2018

Polska Cerekiew • Ocena gazety została opublikowana 26.10.2018

Wydanie Czerwiec 2018, gazety Florian prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Florian: Maj 2018

Polska Cerekiew • Ocena gazety została opublikowana 26.10.2018

Wydanie Maj 2018, gazety Florian prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.