Kronikarz Gminy Prószków

Gazeta Kronikarz Gminy Prószków prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Większość miejsca poświęca na informowanie o kwestiach innych niż działania władz i lokalnych instytucji, zwiększa szanse mieszkanek i mieszkańców na udział w decyzjach władz samorządowych, zdecydowana większość artykułów dotyczących lokalnych władz i jakości lokalnych instytucji jest anonimowa, bez odpowiedzialności konkretnej osoby za treść, lokalni politycy są prezentowani w rozsąnej mierze i adekwatnie do kontekstu i lokalni politycy są prezentowani w rozsądnej mierze i adekwatnie do kontekstu.

Jakość gazet w miesiącach 03/2018 do 07/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 62.52%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 26.37 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 17 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 2.2 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Kronikarz Gminy Prószków: Lipiec 2018

Prószków • Ocena gazety została opublikowana 06.10.2018

Wydanie Lipiec 2018, gazety Kronikarz Gminy Prószków prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Kronikarz Gminy Prószków: Czerwiec 2018

Prószków • Ocena gazety została opublikowana 12.10.2018

Wydanie Czerwiec 2018, gazety Kronikarz Gminy Prószków prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Kronikarz Gminy Prószków: Maj 2018

Prószków • Ocena gazety została opublikowana 12.10.2018

Wydanie Maj 2018, gazety Kronikarz Gminy Prószków prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Kronikarz Gminy Prószków: Kwiecień 2018

Prószków • Ocena gazety została opublikowana 06.10.2018

Wydanie Kwiecień 2018, gazety Kronikarz Gminy Prószków prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Kronikarz Gminy Prószków: Marzec 2018

Prószków • Ocena gazety została opublikowana 14.10.2018

Wydanie Marzec 2018, gazety Kronikarz Gminy Prószków prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.