Rzgów. Nasza Gmina

Gazeta Rzgów. Nasza Gmina prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Przekazuje mieszkańcom i mieszkankom dużo informacji na temat działalności władz i lokalnych instytucji, informuje o przyszłych decyzjach tylko czasami, w przypadku części artykułów dotyczących polityki władz i jakości lokalnych instytucji nie ma podanego autora, jest celowo wykorzystywana do prezentacji lokalnych polityków i lokalni politycy są prezentowani w rozsądnej mierze i adekwatnie do kontekstu.

Jakość gazet w miesiącach 03/2018 do 07/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0.45%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 33.47%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 57.78 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 205 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Rzgów. Nasza Gmina: Lipiec 2018

Rzgów • Ocena gazety została opublikowana 01.10.2018

Wydanie Lipiec 2018, gazety Rzgów. Nasza Gmina prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Rzgów. Nasza Gmina: Czerwiec 2018

Rzgów • Ocena gazety została opublikowana 01.10.2018

Wydanie Czerwiec 2018, gazety Rzgów. Nasza Gmina prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Rzgów. Nasza Gmina: Maj 2018

Rzgów • Ocena gazety została opublikowana 25.09.2018

Wydanie Maj 2018, gazety Rzgów. Nasza Gmina prezentuje przede wszystkim pozytywny obraz polityki władz samorządowych, głosów polemicznych jest niewiele. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Rzgów. Nasza Gmina: Kwiecień 2018

Rzgów • Ocena gazety została opublikowana 26.09.2018

Wydanie Kwiecień 2018, gazety Rzgów. Nasza Gmina prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Rzgów. Nasza Gmina: Marzec 2018

Rzgów • Ocena gazety została opublikowana 02.10.2018

Wydanie Marzec 2018, gazety Rzgów. Nasza Gmina prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.