Aktualności Gminy Słońsk

Gazeta Aktualności Gminy Słońsk prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Na temat polityki władz i sukcesów lokalnych instytucji można w gazecie przeczytać niewiele, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, w przypadku części artykułów dotyczących polityki władz i jakości lokalnych instytucji nie ma podanego autora, lokalni politycy są prezentowani w rozsąnej mierze i adekwatnie do kontekstu i jest nadużywana do prezentacji lokalnych polityków.

Jakość gazet w miesiącach 04/2018 do 08/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 27.48%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 11.58 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 52 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Aktualności Gminy Słońsk: Sierpień 2018

Słońsk • Ocena gazety została opublikowana 15.10.2018

Wydanie Sierpień 2018, gazety Aktualności Gminy Słońsk prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Aktualności Gminy Słońsk: Lipiec 2018

Słońsk • Ocena gazety została opublikowana 15.10.2018

Wydanie Lipiec 2018, gazety Aktualności Gminy Słońsk prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Aktualności Gminy Słońsk: Czerwiec 2018

Słońsk • Ocena gazety została opublikowana 15.10.2018

Wydanie Czerwiec 2018, gazety Aktualności Gminy Słońsk prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Aktualności Gminy Słońsk: Maj 2018

Słońsk • Ocena gazety została opublikowana 16.10.2018

Wydanie Maj 2018, gazety Aktualności Gminy Słońsk prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Aktualności Gminy Słońsk: Kwiecień 2018

Słońsk • Ocena gazety została opublikowana 16.10.2018

Wydanie Kwiecień 2018, gazety Aktualności Gminy Słońsk prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.