Sieradz Lubię

Gazeta Sieradz Lubię prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Większość miejsca poświęca na informowanie o kwestiach innych niż działania władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, zdecydowana większość artykułów dotyczących lokalnych władz i jakości lokalnych instytucji jest anonimowa, bez odpowiedzialności konkretnej osoby za treść, lokalni politycy są prezentowani w rozsąnej mierze i adekwatnie do kontekstu i wzmianki o lokalnych politykach są rzadkie lub ich nie ma.

Jakość gazet w miesiącach 07/2017 do 07/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 46.41%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 34.33 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 32 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 18.88 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Sieradz Lubię: Lipiec 2018

Sieradz • Ocena gazety została opublikowana 07.08.2018

Wydanie Lipiec 2018, gazety Sieradz Lubię prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Sieradz Lubię: Kwiecień 2018

Sieradz • Ocena gazety została opublikowana 07.08.2018

Wydanie Kwiecień 2018, gazety Sieradz Lubię prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Sieradz Lubię: Grudzień 2017

Sieradz • Ocena gazety została opublikowana 07.08.2018

Wydanie Grudzień 2017, gazety Sieradz Lubię prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Sieradz Lubię: Październik 2017

Sieradz • Ocena gazety została opublikowana 24.09.2018

Wydanie Październik 2017, gazety Sieradz Lubię prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Sieradz Lubię: Lipiec 2017

Sieradz • Ocena gazety została opublikowana 23.09.2018

Wydanie Lipiec 2017, gazety Sieradz Lubię prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.