Informator Strzelecki

Gazeta Informator Strzelecki prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Przekazuje mieszkańcom i mieszkankom dużo informacji na temat działalności władz i lokalnych instytucji, zwiększa szanse mieszkanek i mieszkańców na udział w decyzjach władz samorządowych, w przypadku części artykułów dotyczących polityki władz i jakości lokalnych instytucji nie ma podanego autora, lokalni politycy są prezentowani w rozsąnej mierze i adekwatnie do kontekstu i lokalni politycy są prezentowani w rozsądnej mierze i adekwatnie do kontekstu.

Jakość gazet w miesiącach 05/2018 do 07/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 61.80%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 51.05 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 37 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 1.32 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Informator Strzelecki: Lipiec 2018, kolejność: 2

Strzelce Opolskie • Ocena gazety została opublikowana 05.10.2018

Wydanie Lipiec 2018, kolejność: 2, gazety Informator Strzelecki prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Informator Strzelecki: Lipiec 2018

Strzelce Opolskie • Ocena gazety została opublikowana 05.10.2018

Wydanie Lipiec 2018, gazety Informator Strzelecki prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Informator Strzelecki: Czerwiec 2018, kolejność: 2

Strzelce Opolskie • Ocena gazety została opublikowana 05.10.2018

Wydanie Czerwiec 2018, kolejność: 2, gazety Informator Strzelecki prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Informator Strzelecki: Czerwiec 2018

Strzelce Opolskie • Ocena gazety została opublikowana 05.10.2018

Wydanie Czerwiec 2018, gazety Informator Strzelecki prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Informator Strzelecki: Maj 2018, kolejność: 2

Strzelce Opolskie • Ocena gazety została opublikowana 05.10.2018

Wydanie Maj 2018, kolejność: 2, gazety Informator Strzelecki prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.