SMS. Sulęciński Magazyn Samorządowy

Gazeta SMS. Sulęciński Magazyn Samorządowy prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Przekazuje mieszkańcom i mieszkankom dużo informacji na temat działalności władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, zdecydowana większość artykułów dotyczących lokalnych władz i jakości lokalnych instytucji jest anonimowa, bez odpowiedzialności konkretnej osoby za treść, lokalni politycy są prezentowani w rozsąnej mierze i adekwatnie do kontekstu i lokalni politycy są prezentowani w rozsądnej mierze i adekwatnie do kontekstu.

Jakość gazet w miesiącach 06/2017 do 06/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 32.37%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 47.53 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 167 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0.02 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

SMS. Sulęciński Magazyn Samorządowy: Czerwiec 2018

Sulęcin • Ocena gazety została opublikowana 01.09.2018

Wydanie Czerwiec 2018, gazety SMS. Sulęciński Magazyn Samorządowy prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

SMS. Sulęciński Magazyn Samorządowy: Marzec 2018

Sulęcin • Ocena gazety została opublikowana 01.09.2018

Wydanie Marzec 2018, gazety SMS. Sulęciński Magazyn Samorządowy prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

SMS. Sulęciński Magazyn Samorządowy: Grudzień 2017

Sulęcin • Ocena gazety została opublikowana 01.09.2018

Wydanie Grudzień 2017, gazety SMS. Sulęciński Magazyn Samorządowy prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

SMS. Sulęciński Magazyn Samorządowy: Wrzesień 2017

Sulęcin • Ocena gazety została opublikowana 01.09.2018

Wydanie Wrzesień 2017, gazety SMS. Sulęciński Magazyn Samorządowy prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

SMS. Sulęciński Magazyn Samorządowy: Czerwiec 2017

Sulęcin • Ocena gazety została opublikowana 01.10.2018

Wydanie Czerwiec 2017, gazety SMS. Sulęciński Magazyn Samorządowy prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.