Biuletyn Samorządowy Gminy Wielgomłyny

Gazeta Biuletyn Samorządowy Gminy Wielgomłyny prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Przekazuje mieszkańcom i mieszkankom dużo informacji na temat działalności władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, zdecydowana większość artykułów dotyczących lokalnych władz i jakości lokalnych instytucji jest anonimowa, bez odpowiedzialności konkretnej osoby za treść, lokalni politycy są prezentowani w rozsąnej mierze i adekwatnie do kontekstu i lokalni politycy są prezentowani w rozsądnej mierze i adekwatnie do kontekstu.

Jakość gazet w miesiącach 09/2017 do 04/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 41.65%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 74.69 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 37 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Biuletyn Samorządowy Gminy Wielgomłyny: Kwiecień 2018

Wielgomłyny • Ocena gazety została opublikowana 23.09.2018

Wydanie Kwiecień 2018, gazety Biuletyn Samorządowy Gminy Wielgomłyny prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Biuletyn Samorządowy Gminy Wielgomłyny: Luty 2018

Wielgomłyny • Ocena gazety została opublikowana 23.09.2018

Wydanie Luty 2018, gazety Biuletyn Samorządowy Gminy Wielgomłyny prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Biuletyn Samorządowy Gminy Wielgomłyny: Listopad 2017

Wielgomłyny • Ocena gazety została opublikowana 23.09.2018

Wydanie Listopad 2017, gazety Biuletyn Samorządowy Gminy Wielgomłyny prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Biuletyn Samorządowy Gminy Wielgomłyny: Październik 2017

Wielgomłyny • Ocena gazety została opublikowana 23.09.2018

Wydanie Październik 2017, gazety Biuletyn Samorządowy Gminy Wielgomłyny prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Biuletyn Samorządowy Gminy Wielgomłyny: Wrzesień 2017

Wielgomłyny • Ocena gazety została opublikowana 23.09.2018

Wydanie Wrzesień 2017, gazety Biuletyn Samorządowy Gminy Wielgomłyny prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.