Witnickie Wieści z Ratusza

Gazeta Witnickie Wieści z Ratusza prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Przekazuje mieszkańcom i mieszkankom dużo informacji na temat działalności władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, zdecydowana większość artykułów dotyczących lokalnych władz i jakości lokalnych instytucji jest anonimowa, bez odpowiedzialności konkretnej osoby za treść, jest celowo wykorzystywana do prezentacji lokalnych polityków i lokalni politycy są prezentowani w rozsądnej mierze i adekwatnie do kontekstu.

Jakość gazet w miesiącach 09/2017 do 06/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 34.29%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 82.63 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 256 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Witnickie Wieści z Ratusza: Czerwiec 2018

Witnica • Ocena gazety została opublikowana 08.10.2018

Wydanie Czerwiec 2018, gazety Witnickie Wieści z Ratusza prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Witnickie Wieści z Ratusza: Kwiecień 2018

Witnica • Ocena gazety została opublikowana 08.10.2018

Wydanie Kwiecień 2018, gazety Witnickie Wieści z Ratusza prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Witnickie Wieści z Ratusza: Luty 2018

Witnica • Ocena gazety została opublikowana 08.10.2018

Wydanie Luty 2018, gazety Witnickie Wieści z Ratusza prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Witnickie Wieści z Ratusza: Grudzień 2017

Witnica • Ocena gazety została opublikowana 08.10.2018

Wydanie Grudzień 2017, gazety Witnickie Wieści z Ratusza prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Witnickie Wieści z Ratusza: Wrzesień 2017

Witnica • Ocena gazety została opublikowana 08.10.2018

Wydanie Wrzesień 2017, gazety Witnickie Wieści z Ratusza prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.