Wieści z gminy

Gazeta Wieści z gminy prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Większość miejsca poświęca na informowanie o kwestiach innych niż działania władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, zdecydowana większość artykułów dotyczących lokalnych władz i jakości lokalnych instytucji jest anonimowa, bez odpowiedzialności konkretnej osoby za treść, jest celowo wykorzystywana do prezentacji lokalnych polityków i jest nadużywana do prezentacji lokalnych polityków.

Jakość gazet w miesiącach 07/2017 do 07/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 21.12%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 38.01 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 91 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Wieści z gminy: Lipiec 2018

Łuków (gmina wiejska) • Ocena gazety została opublikowana 08.10.2018

Wydanie Lipiec 2018, gazety Wieści z gminy prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Wieści z gminy: Kwiecień 2018

Łuków (gmina wiejska) • Ocena gazety została opublikowana 08.10.2018

Wydanie Kwiecień 2018, gazety Wieści z gminy prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Wieści z gminy: Styczeń 2018

Łuków (gmina wiejska) • Ocena gazety została opublikowana 08.10.2018

Wydanie Styczeń 2018, gazety Wieści z gminy prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Wieści z gminy: Październik 2017

Łuków (gmina wiejska) • Ocena gazety została opublikowana 08.10.2018

Wydanie Październik 2017, gazety Wieści z gminy prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Wieści z gminy: Lipiec 2017

Łuków (gmina wiejska) • Ocena gazety została opublikowana 08.10.2018

Wydanie Lipiec 2017, gazety Wieści z gminy prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.