Wiadomości Gminne

Gazeta Wiadomości Gminne prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Większość miejsca poświęca na informowanie o kwestiach innych niż działania władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, zdecydowana większość artykułów dotyczących lokalnych władz i jakości lokalnych instytucji jest anonimowa, bez odpowiedzialności konkretnej osoby za treść, jest celowo wykorzystywana do prezentacji lokalnych polityków i jest nadużywana do prezentacji lokalnych polityków.

Jakość gazet w miesiącach 03/2018 do 07/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0.79%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 26.23%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 28.44 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 92 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Wiadomości Gminne: Lipiec 2018

Biała Podlaska • Ocena gazety została opublikowana 14.10.2018

Wydanie Lipiec 2018, gazety Wiadomości Gminne prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Wiadomości Gminne: Czerwiec 2018

Biała Podlaska • Ocena gazety została opublikowana 13.10.2018

Wydanie Czerwiec 2018, gazety Wiadomości Gminne prezentuje przede wszystkim pozytywny obraz polityki władz samorządowych, głosów polemicznych jest niewiele. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Wiadomości Gminne: Maj 2018

Biała Podlaska • Ocena gazety została opublikowana 14.10.2018

Wydanie Maj 2018, gazety Wiadomości Gminne prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Wiadomości Gminne: Kwiecień 2018

Biała Podlaska • Ocena gazety została opublikowana 13.10.2018

Wydanie Kwiecień 2018, gazety Wiadomości Gminne prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Wiadomości Gminne: Marzec 2018

Biała Podlaska • Ocena gazety została opublikowana 14.10.2018

Wydanie Marzec 2018, gazety Wiadomości Gminne prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.