Panorama Bialska

Gazeta Panorama Bialska prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Większość miejsca poświęca na informowanie o kwestiach innych niż działania władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, w przypadku części artykułów dotyczących polityki władz i jakości lokalnych instytucji nie ma podanego autora, lokalni politycy są prezentowani w rozsąnej mierze i adekwatnie do kontekstu i wzmianki o lokalnych politykach są rzadkie lub ich nie ma.

Jakość gazet w miesiącach 03/2018 do 08/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 1.3%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 38.82%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 20.77 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 24 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 11.62 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Panorama Bialska: Sierpień 2018

Biała • Ocena gazety została opublikowana 18.10.2018

Wydanie Sierpień 2018, gazety Panorama Bialska przekazuje zróżnicowane informacje na temat polityki władz samorządowych. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Panorama Bialska: Czerwiec 2018

Biała • Ocena gazety została opublikowana 25.10.2018

Wydanie Czerwiec 2018, gazety Panorama Bialska prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Panorama Bialska: Maj 2018

Biała • Ocena gazety została opublikowana 18.10.2018

Wydanie Maj 2018, gazety Panorama Bialska prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Panorama Bialska: Kwiecień 2018, kolejność: 4

Biała • Ocena gazety została opublikowana 18.10.2018

Wydanie Kwiecień 2018, kolejność: 4, gazety Panorama Bialska prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Panorama Bialska: Marzec 2018

Biała • Ocena gazety została opublikowana 25.10.2018

Wydanie Marzec 2018, gazety Panorama Bialska prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.