Głuchołaski Informator Samorządowy

Gazeta Głuchołaski Informator Samorządowy prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Przekazuje mieszkańcom i mieszkankom dużo informacji na temat działalności władz i lokalnych instytucji, informuje o przyszłych decyzjach tylko czasami, w przypadku części artykułów dotyczących polityki władz i jakości lokalnych instytucji nie ma podanego autora, jest celowo wykorzystywana do prezentacji lokalnych polityków i jest nadużywana do prezentacji lokalnych polityków.

Jakość gazet w miesiącach 03/2018 do 07/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 39.43%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 41.49 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 59 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Głuchołaski Informator Samorządowy: Lipiec 2018

Głuchołazy • Ocena gazety została opublikowana 07.10.2018

Wydanie Lipiec 2018, gazety Głuchołaski Informator Samorządowy prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Głuchołaski Informator Samorządowy: Czerwiec 2018

Głuchołazy • Ocena gazety została opublikowana 26.10.2018

Wydanie Czerwiec 2018, gazety Głuchołaski Informator Samorządowy prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Głuchołaski Informator Samorządowy: Maj 2018

Głuchołazy • Ocena gazety została opublikowana 26.10.2018

Wydanie Maj 2018, gazety Głuchołaski Informator Samorządowy prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Głuchołaski Informator Samorządowy: Kwiecień 2018

Głuchołazy • Ocena gazety została opublikowana 26.10.2018

Wydanie Kwiecień 2018, gazety Głuchołaski Informator Samorządowy prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Głuchołaski Informator Samorządowy: Marzec 2018

Głuchołazy • Ocena gazety została opublikowana 26.10.2018

Wydanie Marzec 2018, gazety Głuchołaski Informator Samorządowy prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.