Gazeta Jastkowska

Gazeta Gazeta Jastkowska prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Większość miejsca poświęca na informowanie o kwestiach innych niż działania władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, w przypadku części artykułów dotyczących polityki władz i jakości lokalnych instytucji nie ma podanego autora, lokalni politycy są prezentowani w rozsąnej mierze i adekwatnie do kontekstu i wzmianki o lokalnych politykach są rzadkie lub ich nie ma.

Jakość gazet w miesiącach 04/2017 do 03/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0.1%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 50.76%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 28.1 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 88 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Gazeta Jastkowska: Marzec 2018

Jastków • Ocena gazety została opublikowana 26.10.2018

Wydanie Marzec 2018, gazety Gazeta Jastkowska prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Gazeta Jastkowska: Grudzień 2017

Jastków • Ocena gazety została opublikowana 26.10.2018

Wydanie Grudzień 2017, gazety Gazeta Jastkowska prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Gazeta Jastkowska: Październik 2017

Jastków • Ocena gazety została opublikowana 26.10.2018

Wydanie Październik 2017, gazety Gazeta Jastkowska prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Gazeta Jastkowska: Czerwiec 2017

Jastków • Ocena gazety została opublikowana 26.10.2018

Wydanie Czerwiec 2017, gazety Gazeta Jastkowska prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Gazeta Jastkowska: Kwiecień 2017

Jastków • Ocena gazety została opublikowana 15.10.2018

Wydanie Kwiecień 2017, gazety Gazeta Jastkowska prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.