Wieści z Gminy - Mełgiew

Gazeta Wieści z Gminy - Mełgiew prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Większość miejsca poświęca na informowanie o kwestiach innych niż działania władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, w przypadku części artykułów dotyczących polityki władz i jakości lokalnych instytucji nie ma podanego autora, jest celowo wykorzystywana do prezentacji lokalnych polityków i lokalni politycy są prezentowani w rozsądnej mierze i adekwatnie do kontekstu.

Jakość gazet w miesiącach 03/2017 do 05/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 28.01%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 25.93 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 158 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0.23 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Wieści z Gminy - Mełgiew: Maj 2018

Mełgiew • Ocena gazety została opublikowana 17.10.2018

Wydanie Maj 2018, gazety Wieści z Gminy - Mełgiew prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Wieści z Gminy - Mełgiew: Marzec 2018

Mełgiew • Ocena gazety została opublikowana 08.11.2018

Wydanie Marzec 2018, gazety Wieści z Gminy - Mełgiew prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Wieści z Gminy - Mełgiew: Grudzień 2017

Mełgiew • Ocena gazety została opublikowana 17.10.2018

Wydanie Grudzień 2017, gazety Wieści z Gminy - Mełgiew prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Wieści z Gminy - Mełgiew: Sierpień 2017

Mełgiew • Ocena gazety została opublikowana 17.10.2018

Wydanie Sierpień 2017, gazety Wieści z Gminy - Mełgiew prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Wieści z Gminy - Mełgiew: Marzec 2017

Mełgiew • Ocena gazety została opublikowana 17.10.2018

Wydanie Marzec 2017, gazety Wieści z Gminy - Mełgiew prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.