Gazeta Namysłowska

Gazeta Gazeta Namysłowska prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Przekazuje mieszkańcom i mieszkankom dużo informacji na temat działalności władz i lokalnych instytucji, informuje o przyszłych decyzjach tylko czasami, w przypadku części artykułów dotyczących polityki władz i jakości lokalnych instytucji nie ma podanego autora, lokalni politycy są prezentowani w rozsąnej mierze i adekwatnie do kontekstu i lokalni politycy są prezentowani w rozsądnej mierze i adekwatnie do kontekstu.

Jakość gazet w miesiącach 01/2018 do 08/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0.65%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 51.81%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 52.3 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 121 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 1.99 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Gazeta Namysłowska: Sierpień 2018

Namysłów • Ocena gazety została opublikowana 03.10.2018

Wydanie Sierpień 2018, gazety Gazeta Namysłowska prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Gazeta Namysłowska: Czerwiec 2018

Namysłów • Ocena gazety została opublikowana 04.10.2018

Wydanie Czerwiec 2018, gazety Gazeta Namysłowska prezentuje przede wszystkim pozytywny obraz polityki władz samorządowych, głosów polemicznych jest niewiele. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Gazeta Namysłowska: Maj 2018

Namysłów • Ocena gazety została opublikowana 03.10.2018

Wydanie Maj 2018, gazety Gazeta Namysłowska prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Gazeta Namysłowska: Marzec 2018

Namysłów • Ocena gazety została opublikowana 14.10.2018

Wydanie Marzec 2018, gazety Gazeta Namysłowska prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Gazeta Namysłowska: Styczeń 2018

Namysłów • Ocena gazety została opublikowana 14.10.2018

Wydanie Styczeń 2018, gazety Gazeta Namysłowska prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.