Niedrzwica Duża Info

Gazeta Niedrzwica Duża Info umożliwia wymianę opinii na temat funkcjonowania lokalnych władz i instytucji, dostarcza osobie czytającej informacje pozwalające na ukształtowanie własnej opinii. Większość miejsca poświęca na informowanie o kwestiach innych niż działania władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, jest niewiele artykułów lub nie ma ich wcale, których autor jest znany, jest celowo wykorzystywana do prezentacji lokalnych polityków i wzmianki o lokalnych politykach są rzadkie lub ich nie ma.

Jakość gazet w miesiącach 08/2017 do 06/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 11.15%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 60.69%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 23.04 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 110 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Niedrzwica Duża Info: Czerwiec 2018

Niedrzwica Duża • Ocena gazety została opublikowana 13.10.2018

Wydanie Czerwiec 2018, gazety Niedrzwica Duża Info przekazuje zróżnicowane informacje na temat polityki władz samorządowych. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Niedrzwica Duża Info: Kwiecień 2018

Niedrzwica Duża • Ocena gazety została opublikowana 13.10.2018

Wydanie Kwiecień 2018, gazety Niedrzwica Duża Info prezentuje przede wszystkim pozytywny obraz polityki władz samorządowych, głosów polemicznych jest niewiele. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Niedrzwica Duża Info: Grudzień 2017

Niedrzwica Duża • Ocena gazety została opublikowana 13.10.2018

Wydanie Grudzień 2017, gazety Niedrzwica Duża Info prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Niedrzwica Duża Info: Listopad 2017

Niedrzwica Duża • Ocena gazety została opublikowana 13.10.2018

Wydanie Listopad 2017, gazety Niedrzwica Duża Info prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Niedrzwica Duża Info: Sierpień 2017

Niedrzwica Duża • Ocena gazety została opublikowana 12.10.2018

Wydanie Sierpień 2017, gazety Niedrzwica Duża Info przekazuje zróżnicowane informacje na temat polityki władz samorządowych. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.