Gazeta Nowogród Bobrzański

Gazeta Gazeta Nowogród Bobrzański prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Większość miejsca poświęca na informowanie o kwestiach innych niż działania władz i lokalnych instytucji, informuje o przyszłych decyzjach tylko czasami, zdecydowana większość artykułów dotyczących lokalnych władz i jakości lokalnych instytucji jest anonimowa, bez odpowiedzialności konkretnej osoby za treść, lokalni politycy są prezentowani w rozsąnej mierze i adekwatnie do kontekstu i wzmianki o lokalnych politykach są rzadkie lub ich nie ma.

Jakość gazet w miesiącach 01/2017 do 04/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 40.64%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 39.82 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 104 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0.35 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Gazeta Nowogród Bobrzański: Kwiecień 2018

Nowogród Bobrzański • Ocena gazety została opublikowana 02.10.2018

Wydanie Kwiecień 2018, gazety Gazeta Nowogród Bobrzański prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Gazeta Nowogród Bobrzański: Grudzień 2017

Nowogród Bobrzański • Ocena gazety została opublikowana 02.10.2018

Wydanie Grudzień 2017, gazety Gazeta Nowogród Bobrzański prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Gazeta Nowogród Bobrzański: Wrzesień 2017

Nowogród Bobrzański • Ocena gazety została opublikowana 04.10.2018

Wydanie Wrzesień 2017, gazety Gazeta Nowogród Bobrzański prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Gazeta Nowogród Bobrzański: Kwiecień 2017

Nowogród Bobrzański • Ocena gazety została opublikowana 02.10.2018

Wydanie Kwiecień 2017, gazety Gazeta Nowogród Bobrzański prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Gazeta Nowogród Bobrzański: Styczeń 2017

Nowogród Bobrzański • Ocena gazety została opublikowana 04.10.2018

Wydanie Styczeń 2017, gazety Gazeta Nowogród Bobrzański prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.