Wiadomości Ozorkowskie

Gazeta Wiadomości Ozorkowskie prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Większość miejsca poświęca na informowanie o kwestiach innych niż działania władz i lokalnych instytucji, informuje o przyszłych decyzjach tylko czasami, jest niewiele artykułów lub nie ma ich wcale, których autor jest znany, jest celowo wykorzystywana do prezentacji lokalnych polityków i jest nadużywana do prezentacji lokalnych polityków.

Jakość gazet w miesiącach 06/2018 do 08/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 46.09%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 35 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 47 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 7.33 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Wiadomości Ozorkowskie: Sierpień 2018, kolejność: 2

Ozorków • Ocena gazety została opublikowana 05.10.2018

Wydanie Sierpień 2018, kolejność: 2, gazety Wiadomości Ozorkowskie prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Wiadomości Ozorkowskie: Sierpień 2018

Ozorków • Ocena gazety została opublikowana 05.10.2018

Wydanie Sierpień 2018, gazety Wiadomości Ozorkowskie prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Wiadomości Ozorkowskie: Lipiec 2018

Ozorków • Ocena gazety została opublikowana 05.10.2018

Wydanie Lipiec 2018, gazety Wiadomości Ozorkowskie prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Wiadomości Ozorkowskie: Czerwiec 2018, kolejność: 2

Ozorków • Ocena gazety została opublikowana 05.10.2018

Wydanie Czerwiec 2018, kolejność: 2, gazety Wiadomości Ozorkowskie prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Wiadomości Ozorkowskie: Czerwiec 2018

Ozorków • Ocena gazety została opublikowana 05.10.2018

Wydanie Czerwiec 2018, gazety Wiadomości Ozorkowskie prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.