Wiadomości Pajęczańskiego Ratusza

Gazeta Wiadomości Pajęczańskiego Ratusza prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Przekazuje mieszkańcom i mieszkankom dużo informacji na temat działalności władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, zdecydowana większość artykułów dotyczących lokalnych władz i jakości lokalnych instytucji jest anonimowa, bez odpowiedzialności konkretnej osoby za treść, jest celowo wykorzystywana do prezentacji lokalnych polityków i wzmianki o lokalnych politykach są rzadkie lub ich nie ma.

Jakość gazet w miesiącach 12/2016 do 03/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 62.28%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 40.64 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 70 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Wiadomości Pajęczańskiego Ratusza: Marzec 2018

Pajęczno • Ocena gazety została opublikowana 09.10.2018

Wydanie Marzec 2018, gazety Wiadomości Pajęczańskiego Ratusza prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Wiadomości Pajęczańskiego Ratusza: Grudzień 2017

Pajęczno • Ocena gazety została opublikowana 09.10.2018

Wydanie Grudzień 2017, gazety Wiadomości Pajęczańskiego Ratusza prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Wiadomości Pajęczańskiego Ratusza: Październik 2017

Pajęczno • Ocena gazety została opublikowana 09.10.2018

Wydanie Październik 2017, gazety Wiadomości Pajęczańskiego Ratusza prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Wiadomości Pajęczańskiego Ratusza: Kwiecień 2017

Pajęczno • Ocena gazety została opublikowana 09.10.2018

Wydanie Kwiecień 2017, gazety Wiadomości Pajęczańskiego Ratusza prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Wiadomości Pajęczańskiego Ratusza: Grudzień 2016

Pajęczno • Ocena gazety została opublikowana 09.10.2018

Wydanie Grudzień 2016, gazety Wiadomości Pajęczańskiego Ratusza prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.