Wieści z Gmiy Puchaczów

Gazeta Wieści z Gmiy Puchaczów prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Większość miejsca poświęca na informowanie o kwestiach innych niż działania władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, jest niewiele artykułów lub nie ma ich wcale, których autor jest znany, lokalni politycy są prezentowani w rozsąnej mierze i adekwatnie do kontekstu i lokalni politycy są prezentowani w rozsądnej mierze i adekwatnie do kontekstu.

Jakość gazet w miesiącach 10/2017 do 07/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 46.84%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 36.59 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 54 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Wieści z Gmiy Puchaczów: Lipiec 2018

Puchaczów • Ocena gazety została opublikowana 02.10.2018

Wydanie Lipiec 2018, gazety Wieści z Gmiy Puchaczów prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Wieści z Gmiy Puchaczów: Marzec 2018

Puchaczów • Ocena gazety została opublikowana 02.10.2018

Wydanie Marzec 2018, gazety Wieści z Gmiy Puchaczów prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Wieści z Gmiy Puchaczów: Styczeń 2018

Puchaczów • Ocena gazety została opublikowana 01.10.2018

Wydanie Styczeń 2018, gazety Wieści z Gmiy Puchaczów prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Wieści z Gmiy Puchaczów: Grudzień 2017

Puchaczów • Ocena gazety została opublikowana 02.10.2018

Wydanie Grudzień 2017, gazety Wieści z Gmiy Puchaczów prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Wieści z Gmiy Puchaczów: Październik 2017

Puchaczów • Ocena gazety została opublikowana 01.10.2018

Wydanie Październik 2017, gazety Wieści z Gmiy Puchaczów prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.