Biuletyn Sławiski

Gazeta Biuletyn Sławiski prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Przekazuje mieszkańcom i mieszkankom dużo informacji na temat działalności władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, w przypadku części artykułów dotyczących polityki władz i jakości lokalnych instytucji nie ma podanego autora, lokalni politycy są prezentowani w rozsąnej mierze i adekwatnie do kontekstu i lokalni politycy są prezentowani w rozsądnej mierze i adekwatnie do kontekstu.

Jakość gazet w miesiącach 05/2017 do 07/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 1.31%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 39.01%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 65.53 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 103 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0.34 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Biuletyn Sławiski: Lipiec 2018

Sława • Ocena gazety została opublikowana 23.09.2018

Wydanie Lipiec 2018, gazety Biuletyn Sławiski prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Biuletyn Sławiski: Czerwiec 2018

Sława • Ocena gazety została opublikowana 17.09.2018

Wydanie Czerwiec 2018, gazety Biuletyn Sławiski prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Biuletyn Sławiski: Styczeń 2018

Sława • Ocena gazety została opublikowana 14.09.2018

Wydanie Styczeń 2018, gazety Biuletyn Sławiski przekazuje zróżnicowane informacje na temat polityki władz samorządowych. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Biuletyn Sławiski: Wrzesień 2017

Sława • Ocena gazety została opublikowana 20.09.2018

Wydanie Wrzesień 2017, gazety Biuletyn Sławiski prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Biuletyn Sławiski: Maj 2017

Sława • Ocena gazety została opublikowana 20.09.2018

Wydanie Maj 2017, gazety Biuletyn Sławiski prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.