Kompres

Gazeta Kompres prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Większość miejsca poświęca na informowanie o kwestiach innych niż działania władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, w przypadku części artykułów dotyczących polityki władz i jakości lokalnych instytucji nie ma podanego autora, wzmianki o lokalnych politykach są rzadkie lub ich nie ma i lokalni politycy są prezentowani w rozsądnej mierze i adekwatnie do kontekstu.

Jakość gazet w miesiącach 09/2017 do 03/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 55.02%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 22.48 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 27 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Kompres: Marzec 2018

Strzyżewice • Ocena gazety została opublikowana 14.10.2018

Wydanie Marzec 2018, gazety Kompres prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Kompres: Styczeń 2018

Strzyżewice • Ocena gazety została opublikowana 14.10.2018

Wydanie Styczeń 2018, gazety Kompres prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Kompres: Grudzień 2017

Strzyżewice • Ocena gazety została opublikowana 14.10.2018

Wydanie Grudzień 2017, gazety Kompres prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Kompres: Październik 2017

Strzyżewice • Ocena gazety została opublikowana 14.10.2018

Wydanie Październik 2017, gazety Kompres prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Kompres: Wrzesień 2017

Strzyżewice • Ocena gazety została opublikowana 14.10.2018

Wydanie Wrzesień 2017, gazety Kompres prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.