Nowiny Szastarskie

Gazeta Nowiny Szastarskie prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Większość miejsca poświęca na informowanie o kwestiach innych niż działania władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, w przypadku części artykułów dotyczących polityki władz i jakości lokalnych instytucji nie ma podanego autora, jest celowo wykorzystywana do prezentacji lokalnych polityków i jest nadużywana do prezentacji lokalnych polityków.

Jakość gazet w miesiącach 04/2017 do 07/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 12.95%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 22.73 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 124 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 1.21 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Nowiny Szastarskie: Lipiec 2018

Szastarka • Ocena gazety została opublikowana 12.10.2018

Wydanie Lipiec 2018, gazety Nowiny Szastarskie prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Nowiny Szastarskie: Marzec 2018

Szastarka • Ocena gazety została opublikowana 12.10.2018

Wydanie Marzec 2018, gazety Nowiny Szastarskie prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Nowiny Szastarskie: Październik 2017

Szastarka • Ocena gazety została opublikowana 12.10.2018

Wydanie Październik 2017, gazety Nowiny Szastarskie prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Nowiny Szastarskie: Lipiec 2017

Szastarka • Ocena gazety została opublikowana 12.10.2018

Wydanie Lipiec 2017, gazety Nowiny Szastarskie prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Nowiny Szastarskie: Kwiecień 2017

Szastarka • Ocena gazety została opublikowana 12.10.2018

Wydanie Kwiecień 2017, gazety Nowiny Szastarskie prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.