Prosto z gminy. Szlichtyngowski Serwis Samorządowy

Gazeta Prosto z gminy. Szlichtyngowski Serwis Samorządowy prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Przekazuje mieszkańcom i mieszkankom dużo informacji na temat działalności władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, w przypadku części artykułów dotyczących polityki władz i jakości lokalnych instytucji nie ma podanego autora, jest celowo wykorzystywana do prezentacji lokalnych polityków i jest nadużywana do prezentacji lokalnych polityków.

Jakość gazet w miesiącach 03/2017 do 03/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0.06%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 20.44%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 61.55 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 181 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Prosto z gminy. Szlichtyngowski Serwis Samorządowy: Marzec 2018

Szlichtyngowa • Ocena gazety została opublikowana 03.10.2018

Wydanie Marzec 2018, gazety Prosto z gminy. Szlichtyngowski Serwis Samorządowy prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Prosto z gminy. Szlichtyngowski Serwis Samorządowy: Luty 2018

Szlichtyngowa • Ocena gazety została opublikowana 11.10.2018

Wydanie Luty 2018, gazety Prosto z gminy. Szlichtyngowski Serwis Samorządowy prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Prosto z gminy. Szlichtyngowski Serwis Samorządowy: Wrzesień 2017

Szlichtyngowa • Ocena gazety została opublikowana 03.10.2018

Wydanie Wrzesień 2017, gazety Prosto z gminy. Szlichtyngowski Serwis Samorządowy prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Prosto z gminy. Szlichtyngowski Serwis Samorządowy: Kwiecień 2017

Szlichtyngowa • Ocena gazety została opublikowana 21.09.2018

Wydanie Kwiecień 2017, gazety Prosto z gminy. Szlichtyngowski Serwis Samorządowy prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Prosto z gminy. Szlichtyngowski Serwis Samorządowy: Marzec 2017

Szlichtyngowa • Ocena gazety została opublikowana 03.10.2018

Wydanie Marzec 2017, gazety Prosto z gminy. Szlichtyngowski Serwis Samorządowy prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.