Płotołamacz

Gazeta Płotołamacz prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Przekazuje mieszkańcom i mieszkankom dużo informacji na temat działalności władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, zdecydowana większość artykułów dotyczących lokalnych władz i jakości lokalnych instytucji jest anonimowa, bez odpowiedzialności konkretnej osoby za treść, lokalni politycy są prezentowani w rozsąnej mierze i adekwatnie do kontekstu i lokalni politycy są prezentowani w rozsądnej mierze i adekwatnie do kontekstu.

Jakość gazet w miesiącach 06/2017 do 09/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0.12%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 41.31%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 52.76 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 69 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0.29 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Płotołamacz: Wrzesień 2018

Zabór • Ocena gazety została opublikowana 08.11.2018

Wydanie Wrzesień 2018, gazety Płotołamacz prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Płotołamacz: Kwiecień 2018

Zabór • Ocena gazety została opublikowana 05.11.2018

Wydanie Kwiecień 2018, gazety Płotołamacz prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Płotołamacz: Grudzień 2017

Zabór • Ocena gazety została opublikowana 08.11.2018

Wydanie Grudzień 2017, gazety Płotołamacz prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Płotołamacz: Listopad 2017

Zabór • Ocena gazety została opublikowana 08.11.2018

Wydanie Listopad 2017, gazety Płotołamacz prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Płotołamacz: Czerwiec 2017

Zabór • Ocena gazety została opublikowana 05.11.2018

Wydanie Czerwiec 2017, gazety Płotołamacz prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.