Nasza Gmina Zduńska Wola

Gazeta Nasza Gmina Zduńska Wola prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Przekazuje mieszkańcom i mieszkankom dużo informacji na temat działalności władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, zdecydowana większość artykułów dotyczących lokalnych władz i jakości lokalnych instytucji jest anonimowa, bez odpowiedzialności konkretnej osoby za treść, jest celowo wykorzystywana do prezentacji lokalnych polityków i jest nadużywana do prezentacji lokalnych polityków.

Jakość gazet w miesiącach 06/2017 do 06/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 24.27%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 40.07 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 114 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Nasza Gmina Zduńska Wola: Czerwiec 2018

Zduńska Wola • Ocena gazety została opublikowana 05.11.2018

Wydanie Czerwiec 2018, gazety Nasza Gmina Zduńska Wola prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Nasza Gmina Zduńska Wola: Marzec 2018

Zduńska Wola • Ocena gazety została opublikowana 05.11.2018

Wydanie Marzec 2018, gazety Nasza Gmina Zduńska Wola prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Nasza Gmina Zduńska Wola: Grudzień 2017

Zduńska Wola • Ocena gazety została opublikowana 05.11.2018

Wydanie Grudzień 2017, gazety Nasza Gmina Zduńska Wola prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Nasza Gmina Zduńska Wola: Październik 2017

Zduńska Wola • Ocena gazety została opublikowana 05.11.2018

Wydanie Październik 2017, gazety Nasza Gmina Zduńska Wola prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Nasza Gmina Zduńska Wola: Czerwiec 2017

Zduńska Wola • Ocena gazety została opublikowana 05.11.2018

Wydanie Czerwiec 2017, gazety Nasza Gmina Zduńska Wola prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.