Na Ziemi Zgierskiej. Gazeta Samorządowa Gminy Zgierz

Gazeta Na Ziemi Zgierskiej. Gazeta Samorządowa Gminy Zgierz prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Większość miejsca poświęca na informowanie o kwestiach innych niż działania władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, w przypadku części artykułów dotyczących polityki władz i jakości lokalnych instytucji nie ma podanego autora, jest celowo wykorzystywana do prezentacji lokalnych polityków i jest nadużywana do prezentacji lokalnych polityków.

Jakość gazet w miesiącach 03/2018 do 08/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 19.64%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 30.17 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 72 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0.45 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Na Ziemi Zgierskiej. Gazeta Samorządowa Gminy Zgierz: Sierpień 2018

Zgierz • Ocena gazety została opublikowana 05.10.2018

Wydanie Sierpień 2018, gazety Na Ziemi Zgierskiej. Gazeta Samorządowa Gminy Zgierz prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Na Ziemi Zgierskiej. Gazeta Samorządowa Gminy Zgierz: Lipiec 2018

Zgierz • Ocena gazety została opublikowana 05.10.2018

Wydanie Lipiec 2018, gazety Na Ziemi Zgierskiej. Gazeta Samorządowa Gminy Zgierz prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Na Ziemi Zgierskiej. Gazeta Samorządowa Gminy Zgierz: Maj 2018

Zgierz • Ocena gazety została opublikowana 05.10.2018

Wydanie Maj 2018, gazety Na Ziemi Zgierskiej. Gazeta Samorządowa Gminy Zgierz prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Na Ziemi Zgierskiej. Gazeta Samorządowa Gminy Zgierz: Kwiecień 2018

Zgierz • Ocena gazety została opublikowana 05.10.2018

Wydanie Kwiecień 2018, gazety Na Ziemi Zgierskiej. Gazeta Samorządowa Gminy Zgierz prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Na Ziemi Zgierskiej. Gazeta Samorządowa Gminy Zgierz: Marzec 2018

Zgierz • Ocena gazety została opublikowana 05.10.2018

Wydanie Marzec 2018, gazety Na Ziemi Zgierskiej. Gazeta Samorządowa Gminy Zgierz prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.