Zgierz - moja przestrzeń

Gazeta Zgierz - moja przestrzeń prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Na temat polityki władz i sukcesów lokalnych instytucji można w gazecie przeczytać niewiele, zwiększa szanse mieszkanek i mieszkańców na udział w decyzjach władz samorządowych, jest niewiele artykułów lub nie ma ich wcale, których autor jest znany, lokalni politycy są prezentowani w rozsąnej mierze i adekwatnie do kontekstu i lokalni politycy są prezentowani w rozsądnej mierze i adekwatnie do kontekstu.

Jakość gazet w miesiącach 04/2018 do 09/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0.25%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 60.55%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 14.6 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 69 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 4.94 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Zgierz - moja przestrzeń: Wrzesień 2018

Zgierz • Ocena gazety została opublikowana 12.10.2018

Wydanie Wrzesień 2018, gazety Zgierz - moja przestrzeń prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Zgierz - moja przestrzeń: Lipiec 2018

Zgierz • Ocena gazety została opublikowana 12.10.2018

Wydanie Lipiec 2018, gazety Zgierz - moja przestrzeń prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Zgierz - moja przestrzeń: Czerwiec 2018

Zgierz • Ocena gazety została opublikowana 12.10.2018

Wydanie Czerwiec 2018, gazety Zgierz - moja przestrzeń prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Zgierz - moja przestrzeń: Maj 2018

Zgierz • Ocena gazety została opublikowana 12.10.2018

Wydanie Maj 2018, gazety Zgierz - moja przestrzeń prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Zgierz - moja przestrzeń: Kwiecień 2018

Zgierz • Ocena gazety została opublikowana 12.10.2018

Wydanie Kwiecień 2018, gazety Zgierz - moja przestrzeń prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.