TAK! Biuletyn Informacyjny Gminy Nysa

Gazeta TAK! Biuletyn Informacyjny Gminy Nysa prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Przekazuje mieszkańcom i mieszkankom dużo informacji na temat działalności władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, w przypadku części artykułów dotyczących polityki władz i jakości lokalnych instytucji nie ma podanego autora, wzmianki o lokalnych politykach są rzadkie lub ich nie ma i wzmianki o lokalnych politykach są rzadkie lub ich nie ma.

Jakość gazet w miesiącach 02/2018 do 06/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0.02%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 52.93%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 56.6 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 38 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 5.6 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

TAK! Biuletyn Informacyjny Gminy Nysa: Czerwiec 2018

Nysa • Ocena gazety została opublikowana 05.11.2018

Wydanie Czerwiec 2018, gazety TAK! Biuletyn Informacyjny Gminy Nysa prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

TAK! Biuletyn Informacyjny Gminy Nysa: Maj 2018

Nysa • Ocena gazety została opublikowana 05.11.2018

Wydanie Maj 2018, gazety TAK! Biuletyn Informacyjny Gminy Nysa prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

TAK! Biuletyn Informacyjny Gminy Nysa: Kwiecień 2018

Nysa • Ocena gazety została opublikowana 25.10.2018

Wydanie Kwiecień 2018, gazety TAK! Biuletyn Informacyjny Gminy Nysa prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

TAK! Biuletyn Informacyjny Gminy Nysa: Marzec 2018

Nysa • Ocena gazety została opublikowana 05.11.2018

Wydanie Marzec 2018, gazety TAK! Biuletyn Informacyjny Gminy Nysa prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

TAK! Biuletyn Informacyjny Gminy Nysa: Luty 2018

Nysa • Ocena gazety została opublikowana 05.11.2018

Wydanie Luty 2018, gazety TAK! Biuletyn Informacyjny Gminy Nysa prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.