Opole i kropka

Gazeta Opole i kropka prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Większość miejsca poświęca na informowanie o kwestiach innych niż działania władz i lokalnych instytucji, informuje o przyszłych decyzjach tylko czasami, zdecydowana większość artykułów dotyczących lokalnych władz i jakości lokalnych instytucji jest anonimowa, bez odpowiedzialności konkretnej osoby za treść, wzmianki o lokalnych politykach są rzadkie lub ich nie ma i wzmianki o lokalnych politykach są rzadkie lub ich nie ma.

Jakość gazet w miesiącach 06/2018 do 10/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 55.10%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 31.27 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 35 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Opole i kropka: Październik 2018

Opole • Ocena gazety została opublikowana 23.10.2018

Wydanie Październik 2018, gazety Opole i kropka prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Opole i kropka: Wrzesień 2018

Opole • Ocena gazety została opublikowana 23.10.2018

Wydanie Wrzesień 2018, gazety Opole i kropka prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Opole i kropka: Sierpień 2018

Opole • Ocena gazety została opublikowana 23.10.2018

Wydanie Sierpień 2018, gazety Opole i kropka prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Opole i kropka: Lipiec 2018

Opole • Ocena gazety została opublikowana 23.10.2018

Wydanie Lipiec 2018, gazety Opole i kropka prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Opole i kropka: Czerwiec 2018

Opole • Ocena gazety została opublikowana 23.10.2018

Wydanie Czerwiec 2018, gazety Opole i kropka prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.