Oksza

Gazeta Oksza prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Większość miejsca poświęca na informowanie o kwestiach innych niż działania władz i lokalnych instytucji, nie jest dobrym źródłem informacji na temat przyszłych decyzji, jest niewiele artykułów lub nie ma ich wcale, których autor jest znany, lokalni politycy są prezentowani w rozsąnej mierze i adekwatnie do kontekstu i jest nadużywana do prezentacji lokalnych polityków.

Jakość gazet w miesiącach 04/2017 do 02/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 32.25%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 21.09 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 86 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Oksza: Luty 2018

Rejowiec • Ocena gazety została opublikowana 14.10.2018

Wydanie Luty 2018, gazety Oksza prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Oksza: Styczeń 2018

Rejowiec • Ocena gazety została opublikowana 14.10.2018

Wydanie Styczeń 2018, gazety Oksza prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Oksza: Grudzień 2017

Rejowiec • Ocena gazety została opublikowana 14.10.2018

Wydanie Grudzień 2017, gazety Oksza prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Tematy związane z jakością lokalnych rządów i instytucji podejmuje rzadko i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Oksza: Maj 2017

Rejowiec • Ocena gazety została opublikowana 14.10.2018

Wydanie Maj 2017, gazety Oksza prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Oksza: Kwiecień 2017

Rejowiec • Ocena gazety została opublikowana 14.10.2018

Wydanie Kwiecień 2017, gazety Oksza prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.