Krajobrazy Zawadzkiego

Gazeta Krajobrazy Zawadzkiego prezentuje wyłącznie pozytywny obraz polityki urzędu, władz gminy i lokalnych instytucji, treść wskazuje na (auto)cenzurę. Większość miejsca poświęca na informowanie o kwestiach innych niż działania władz i lokalnych instytucji, informuje o przyszłych decyzjach tylko czasami, zdecydowana większość artykułów dotyczących lokalnych władz i jakości lokalnych instytucji jest anonimowa, bez odpowiedzialności konkretnej osoby za treść, lokalni politycy są prezentowani w rozsąnej mierze i adekwatnie do kontekstu i lokalni politycy są prezentowani w rozsądnej mierze i adekwatnie do kontekstu.

Jakość gazet w miesiącach 01/2018 do 05/2018

Wskaźnik IRON osiąga wartość 0%

Wskaźnik BENEFIT osiąga wartość 42.34%

Obszar polityczny w gazecie stanowi 35.96 % treści.

W publikacji znajduje się łącznie 72 wzmianek o lokalnych politykach

Reklama w publikacji zajmuje 0 % z całkowitej treści.

5 ocenionych wydania gazety

Krajobrazy Zawadzkiego: Maj 2018

Zawadzkie • Ocena gazety została opublikowana 05.10.2018

Wydanie Maj 2018, gazety Krajobrazy Zawadzkiego prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i artykuły zbyt często promują lokalnych polityków.

Krajobrazy Zawadzkiego: Kwiecień 2018

Zawadzkie • Ocena gazety została opublikowana 05.10.2018

Wydanie Kwiecień 2018, gazety Krajobrazy Zawadzkiego prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Krajobrazy Zawadzkiego: Marzec 2018

Zawadzkie • Ocena gazety została opublikowana 04.10.2018

Wydanie Marzec 2018, gazety Krajobrazy Zawadzkiego prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Więcej miejsca poświęca się lokalnej społeczności, niż promowaniu jakości rządzenia i lokalnych instytucji i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Krajobrazy Zawadzkiego: Marzec 2018

Zawadzkie • Ocena gazety została opublikowana 25.10.2018

Wydanie Marzec 2018, gazety Krajobrazy Zawadzkiego prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się stosunkowo rzadko.

Krajobrazy Zawadzkiego: Styczeń 2018

Zawadzkie • Ocena gazety została opublikowana 25.10.2018

Wydanie Styczeń 2018, gazety Krajobrazy Zawadzkiego prezentuje wyłącznie opinie władz, ewentualne głosy polemiczne pojawiają się niezwykle rzadko lub w ogóle. Przekazuje stosunkowo dużo informacji na temat jakości lokalnych instytucji samorządowych i rządzenia przez władze w mieście i wzmianki dotyczące lokalnych polityków pojawiają się w stosunkowo rozsądnej ilości.

Otrzymywać informacje na temat tej publikacji

Interesują cię informacje dotyczące tej publikacji? Jeśli tak, zapisz się na newsletter by otrzymywać informacje o ukazaniu się oceny każdego nowego numeru.